Świetlica  szkolna

 

 

 

 

kliknij w przycisk

Gdzie się ukryła Pani Asia?!?

Pewnie zastanawiacie się dlaczego w zakładce "Wieści ze świetlicy szkolnej" cicho, jak makiem zasiał?!?

Po prostu w trosce o Wasze bezpieczeństwo Pani Asia zamknęła się w 4 ścianach z maszyną i przez ok. 40h, co daje jakieś 2400min, a to z kolei wynosi jakies 144000sek szyła dla Was moi Kochani uczniowie - maseczki SP14. Starałam się wybrać najlepszy z możliwych projekt i zabrałam sie do pracy.

Na 177 maseczek zużyłam ok. 9m bieżących materiału i 71m gumki. A także 177 woreczków strunowych i tyleż samo gumek recepturek. Nie obyło się bez walki, ale nie podałam się. Maseczki są w 3 rozmiarach S - dla klas I-IV, M - dla klas V-VI i L - dla klas VII-VIII oraz 2 kolorach - granatowym i zielonym, w tym samym

wzorze. Niestety nie mamy mozliwosci podziału na część męską i damską, ale jak to mówią "ładnemu we wszystkim ładnie".

Dzięki zaprzyjaźnionej grupie #szyjemydobro Wasze maseczki zostały wykąpane w ozonie i w sterylnych warunkach zapakowane do woreczków strunowych.

Dystrybucja maseczek odbywać się bedzie przed wejściem do Szkoły, z mojego handmade'owego podajnika z oznaczonymi klasami. Nie stroiłam go z obawy przed nieproszonymi gośćmi. Jeżeli zabieracie komuś ustalcie to z nim najpierw. Nie chcemy, aby komuś zabrakło maseczki, a gdy już wrócimy do Szkoły - będą Waszą wizytówką. Zwróćcie również  uwagę skąd wyciągacie maseczkę, gdyż raz wyciągnięta, nie może być już włożona wg schematu.

Ps. Mam nadzieję, że będzie działał i że pochwalicie swoimi zdjęciami pod postem. Przynajmniej w ten sposób będziemy mogli się z Wami zobaczyć.

Pamiętajcie o higienie i o prawidłowym zachowaniu podczas używania maseczek. Zachęcamy także do ozdobienia maseczki jakimś unikatowym wzorem lub wyszycie swoich inicjałów. Pozostańcie w zdrowiu i do zobaczenia niebawem.

Joanna Przybysz