OSIĄGNIĘCIA NASZEJ SZKOŁY

Nasze sukcesy nie są dziełem przypadku!

Osiągnięcia w konkursach i zawodach sportowych:

Rok szkolny 2019/2020

Dnia  24.10.2019 roku uczniowie z naszej szkoły brali udział w konkursie ,,Młode Talenty Mysłowic".

Laura oraz Kajetan występowali w kategorii instrumentaliści prezentując grę na Laura-klarnet, Kajetan-Fortepian.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy bardzo dobrze zaprezentowali swoje umiejętności gry na instrumentach i zdobyli wyróżnienie.

Dnia 22 listopada 2019 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się Międzygminny Konkurs "Biblioteczne  potyczki 2019".  Uczennice naszej szkoły Anna Ficek i Laura Bokota dzielnie wykonywały ciekawe zadania  związane z biblioteką, budową książki i innymi zagadnieniami czytelniczymi i zdobyły 2 miejsce. Gratulujemy!!!

2 miesjca w kategorii chłopców i dziewcząt klasy 8 w finałach szkół podstawoaych w tenisie stołowym.

Paulina i Martyna Włoczyk otrzymały stypendium za osiągnięcia sportowe w ramach „Mysłowickiego programu wspierania uzdolnionych dzieci i młodzieży, mieszkańców Mysłowic" na rok szkolny 2019/2020. 6.12.2019 spotkały się w gmachu Urzędu Miasta z Prezydentem Miasta Dariuszem Wójtowiczem i odebrały pamiątkowe nominacje.

Michał Smal i Kamil Skrzyński - brązowi medaliści Mistrzostw Mysłowic w tenisie stołowym klas młodszych.

Mistrzostwa Szkół podstawowych w tenisie stołowym dziewcząt  klas 6 i młodsi - 2 miejsce

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Wyobraź sobie…”

3 miejsce – Julia Szwajnoch kl. 3 SP 14

Wyróżnienia:

Hanna Tojka kl. 3a SP 14

Gabriel Jamts kl. 4a SP 14

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Wyobraź sobie…”

1 miejsce – Laura Bokota kl. 6a, SP 14

2 miejsce – Andrzej Długajczyk kl. 7a, SP 14

3 miejsce – Martyna Kapler kl. 5a, SP 14

Mistrzostwa Myśliwskich Szkół w Szachach  dziewcząt

Emilia Kobielska i Weronika Trzeciak zdobyły 2 miejsce. Uległy tylko Szkole Sportowej, którą reprezentowały utytułowane zawodniczki.

Emilia Kobielska zdobyła 3 miejsce w kategorii indywidualnej. Gratulujemy!

9 lutego 2020 roku w auli Młodzieżowego Domu Kultury w Mysłowicach odbyło się rozdanie nagród w konkursie "Zakładka do książki".

Gratulujemy uczniom naszej szkoły za udział i zdobyte miejsca:

kategoria- klasy 1-3

2 miejsce - Wojciech Urbanek